Barbaros Caddesi 3304. Sokak Garanti Plaza Kat:7 No:38 (Sümer Yüzme Havuzu Yanı ) Kocasinan / Kayseri

info@redlineajans.com
0553 320 1161

Web Tasarımı

Web sayfaları internetteki kimliğinizi yansıtan en kişisel dijital temsilcinizdir. Tamamen özel tasarım ve anlatım dili ile dijitalde ki kimliğinizi oluşturmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Google SEO

Google da ilk sayfada çıkmak artık hayal değil! Kayseri Web Tasarım Firmamız Google SEO çalışmaları konusunda yılların bilgi birikimi ve uzmanlığına sahiptir.
En iyi fikre sahip olmak için ürün ve hizmetlerinizi yakından tanımamız, ihtiyaçları ve hedefleri belirlememiz gerekmektedir. En efektif çözümler için; hedefiyle yapacağımız tasarımlar için;

BİZE ULAŞIN

FOTOĞRAF & PRODÜKSİYON

Ürün ve Firma Tanıtım Filmi Çekimleriniz İçin Profesyonel Bir Destek İster misiniz? Profesyonel Fotoğraf Çekimleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Ürün ve Mekan Tanıtımları, 3 Boyutlu Animasyon Filmleri ve Drone ile havadan çekimler düzenleyerek, rakiplerinize fark atmanız için;

BİZE ULAŞIN

# Neler Yapıyoruz ?

Web Tasarım
Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.
SEO Optimizasyonu
Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.
Logo & Kurumsal Kimlik
Profesyonel, Yaratıcı, özgün, hatırlanması kolay, kurumsal kimlik, logo, amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, afiş vb. yayınlar oluşturuyoruz.
Reklam Yönetimi
Adwords, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini işi bilen ellere bırakın. Hedef kitlenize sizi biz ulaştıralım.
Web Danışmanlık
Bilişim alanında ki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretirken, güvenilir iş ortağınız olarak, esas işinizi destekleyici bilişim çalışmalarını üstlenmekteyiz.
Prodüksiyon
Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimleri, 4K Ultra HD ve En İdeal Uzunlukta Tanıtım Filmi

# Nasıl Yapıyoruz ?

Özgün Tasarım
Özgün Tasarım
Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.
Tam Mobil Uyum
Tam Mobil Uyum
Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.
Temiz Kodlama
Temiz Kodlama
Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.
Hız Aşırtma
Hız Aşırtma
Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimuma çıkartıyoruz.
Web Standartları
Web Standartları
Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.
SEO Etkisi
SEO Etkisi
Biz SEO ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.

# Neler Soruluyor ?

 • Web Tasarım Nedir?

  Web tasarım nedir? veya Web tasarımı nedir? sorularına verilebilecek en kısa cevap şu şekildedir;

  Kayseri Web Tasarım firması, olarak son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini kapsar. Web tasarımda grafik tasarım ve ara yüz tasarımı gibi birçok temel alan vardır. 

  Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetleri, kişisel bilgileri veya hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır. Belirli bir hedef ve prensipler ile oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet veya ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe 'web tasarım' denir.

 • Web Tasarım Nasıl Yapılır?

  Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz. Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız.

  Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olmalıdır. Web Tasarım yaparken izlemeniz gereken en önemli adımlar şu şekildedir;

  1. Adım: Web Tasarım Planlaması
  2. Adım: Rakip Araştırması
  3. Adım: UX(Kullanıcı Deneyimi) Tasarımı
  4. Adım: Web Sitesi İçeriği Oluşturma
  5. Adım: UI(Kullanıcı Arayüzü) Tasarımı
  6. Adım: Prototip Oluşturma ve Test Etme
  7. Adım: Web Sitesini Yayınlamak

  Web Tasarım nasıl yapılır sorusu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz

 • Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

  Dijital reklamın öneminin artması ile birlikte dijital reklam ajansları da paralel olarak büyük bir artış göstermiştir ve bu artışla birlikte piyasada çok farklı miktarlarda web tasarım fiyatları ortaya çıkmaktadır. Kayseri Web Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Web Tasarım Fiyatlarımız için bizlere ulaşabilirsiniz,

 • Web Tasarım Projelerinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

  + Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı
  + HTML5, CSS3, PHP, JS Yazılım Dili
  + Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı
  + SEO Uyumlu Kodlama Altyapısı ve Site İçi SEO Entegrasyonu
  + Güçlendirilmiş Güvenlik Altyapısı
  + Bağımsız Sunucu/Hosting Kurulumu
  + Kolay Kullanılabilir ve Geniş Kapsamlı İçerik Yönetim Paneli(CMS)
  + CMS Panel ile Yönetilebilir 100% Dinamik İçerik Altyapısı
  + Modern ve Dinamik İçerik Sayfaları
  + Google Araçları ve Sosyal Medya Entegrasyonu
  + Site İçi Metin ve Görsel İçerik Geliştirme Hizmeti
  + Teslim Sonrası Süresiz Site İçi Revizyon Hizmeti
  + Google ve Yandex Local Business Optimizasyonu
  + Sosyal Medya Optimizasyonu
  + Hosting, Server, FTP Yönetimi
  + Web Danışmanlık Hizmeti
  + 7/24 Teknik Destek

  Web Tasarım Kayseri olarak diğer web tasarım firmalarının aksine yaptığımız her web tasarım projesinde bu özellikleri standart olarak sunuyoruz ve bu verdiğimiz hizmetler ile gurur duyuyoruz. Ayrıca bu özelliklerin her web tasarım projesinde standart olması gerektiğini şiddetle savunuyoruz.

 • Neden Redline Ajansı Seçmeliyim?

  Kayseri Web Tasarım Firmaları, çağımızın hızla büyüyen değerleri olan "Web Tasarım ve Web Yazılım" alanında Kayseri de faaliyet gösteren yeni nesil web tasarım ve web yazılım ajansıdır. Kendimizi kısaca tüm yönleriyle 360 derece bütünleşik bir web tasarım hizmeti veren firma olarak tanımlıyoruz.

  Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Redline Ajans, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Web Tasarım ajansı değiliz !

  Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Web Tasarım sadece yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi… Web Tasarım Firması, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

  Profesyonel ve kurumsal bir internet sitesi (Kurumsal Web Tasarım), İnternet üzerinde çalışacak yazılımlar (b2b, b2c, bayii portalları, intranet ve extranet yazılımlar vb.), Dijital tasarımlar (bannerlar, e-mail tasarımları vb.), Sosyal medya aplikasyonları (Facebook, Twitter, Instagram uygulamaları vb.), Mobil aplikasyonlar (IOS ve Android cep telefonu uygulamaları) gibi, kullanıcılarla internet üzerinden etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir. Redline Ajans olarak sunduğumuz tüm web siteleri Responsive (Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı, Dünya Standartlarında (Web 2.0) Kodlama Yapısı, SEO Uyumlu Kodlama ve Site İçi SEO Entegrasyonu gibi kriterler doğrultusunda yapılmaktadır. Bünyemizde yapılan tüm siteler, arama motorlarında kolayca üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, müşterimize olumlu geri dönüşler ile tam anlamı ile kazanç sağlayan projelere dönüşmektedir.

  Web Tasarım Redline Ajans'ın en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine en yüksek kalitede Web Tasarım hizmetini, çok uygun fiyatlara sunmasıdır. Web Tasarım, tüm bu işleri kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yapmakta ve 2014 yılından bugüne dek edindiği tecrübeyi müşterilerine aktarmaktadır.

  Web Tasarım ve Web yazılım alanında uzman olan Redline Ajans, sadece Kayseri'de değil, Tüm Türkiye’deki İllere de web tasarım ve web yazılım hizmeti vermekte sürekli gelişen yazılım AR-GE işlerimiz Kayseri’de yer alan ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede tüm yönleri ile bir çok Web Tasarım ajansından farklılaşmaktadır. Her yaptığı projede en iyi Web Tasarım projelerini oluşturmayı hedefleyen misyonumuz sayesinde de, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), native reklam, kurumsal web sitesi, ürün tanıtım sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret sitesi, web yazılım, web danışmanlık, sosyal medya danışmanlığı, logo tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya reklam kampanyaları, marka ve patent tescili, SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı), banner reklam, youtube reklamları ve Google Ads gibi dijital dünyada görünürlüğünüzü arttıran her türlü çalışmayı yaparak sizlere her alanda destek vermektedir.

  Son olarak Web Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel bir ekip ile yola çıktık ve yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.

 • Web Tasarım Firması Nasıl Seçilir?

  Günümüzde hemen hemen her türden işletmenin bir web sitesine sahip olması gerekiyor. Yalnızca fiziksel satış yapan şirketlerin bile kurumsal web sitelerinin bulunması büyük önem taşımaktadır. Web siteniz açıldığında, işletmenizi güzel ve doğru yansıttığından emin olabilmeniz için, profesyonel bir kayseri web tasarım firması ile çalışmanız gerekir. Web sitenizin birçok alandaki performansı, işletmeniz sanal kariyeri için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden yanlış web tasarım firmasını seçmek gibi bir hata yapmaktan kaçınmalısınız.

  Güçlü bir sanal varlık geliştirebilmek için, güvenilir, deneyimli ve profesyonel bir şirket ile çalışmanız gerekecek. İşletmeler bu konuya bazen gerekli özeni göstermezler ve sadece büyük görünen, çok ucuz fiyatlara iş yaptığını ileri süren şirketlerle çalışırlar, bu da işlevselliği bozuk bir web sitesine neden olur.

  Kayseri web tasarım şirketi seçerken Dikkat edilmesi gereken kriterler şunlardır:

  1. Ucuz Web Tasarım Yaptığını İddia Eden Şirketlerden Uzak Durmak
  2. Çok Fazla Ücret Ödememek
  3. Makul Fiyatlara Mobil Uyumlu Özgün Tasarım ve SEO Dostu Kodlama Altyapısı Alabiliyor Olmak
  4. Web Tasarım Firmasını Yeterince Araştırmak
  5. Kendisini Alanında Uzman Olarak Tanıtan Firmaları İyi Analiz Etmek
  6. İhtiyaçlarınızı Tam Olarak Belirlemek
  7. Bakım, Onarım ve Destek Hakkında Anlaşma Yapmak
  8. Yüksek Yıllık Barındırma ve Yenileme Ücretlerinden Kaçınmak

 • Web Tasarım Danışmanlığı Nedir?

  Web tasarım danışmanlığı konuşmak, teşhis etmek, planlamak ve hatta bazen işleri düzeltmenize yardımcı olmak anlamına gelir. Web tasarım danışmanları, bir müşterinin ihtiyaçlarına ve marka imajına dayalı web sayfaları oluşturan, grafik tasarım konusunda iyi bir göze, web sitesi optimizasyonu ve programlama konusunda güçlü bir bilgiye sahip ayrıntı odaklı profesyonellerdir. Web tasarım danışmanları, neredeyse tüm çevrimiçi varlığınızdan sorumludur ve şirketiniz için web üzerinden başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

  Web Tasarım Danışmanlığı Nedir sorusu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizleri arayarak alabilirsiniz.

 • Kurumsal Web Tasarım Nedir?

  Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

  Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

  Web Tasarım Sistemleri olarak ziyaretçilerimize bu konudaki tavsiyemiz, “Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun, mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!”

  Eğer sizin de profesyonel anlamda bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

  Kurumsal Web Tasarım Hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizleri arayınız.

 • Web Tasarım Kayseri

  Kayseri web sitesi yapan firmalar arasında profesyonel bir web sitesinin firmanız için sahip olabileceği önemi anlayan bir web tasarım firmasıyız. Rakiplerinizin önüne geçerek, Kayseri'deki işletmeler için web sitesi tasarımı için en iyi seçimlerden biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Web sitelerimiz yalnızca estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda geniş kullanıcı deneyimi (UX - user experiment) ve işlevsellik için tasarlanmıştır. İster kapsamlı bir e-ticaret sitesi, isterseniz basit bir web sitesi olsun, web sitenizi tamamlamak için birlikte çalışan küçük ayrıntılara her zaman dikkat eden bir ekibiz.

 • Kayseri Web Tasarım Ajansı

  Kayseri Web Tasarım Ajansı bizler 2014 yılından günümüze uzanan birikimimizle, Kayseri Web Tasarım Firmaları arasında en önlerde yer almayı başardık. Yenilikçi ve öncü Web Tasarım Ajansı kimiliğimizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik.

  Kayseri Web Tasarım Ajansı Redline Ajans olarak Kayseri’de yüzlerce web sitesi tasarlayan deneyimli ekibimiz sizi internetteki hedeflerinize ulaştıracak yenilikçi siteler tasarlıyor. İnternet sitenizi geliştirmek veya yeni bir internet sitesi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin.

  İşletmenizin dijital dünyadaki vitrini olan web sitenizdir. Sahip olduğunuz bu web sitesi kaliteli ve tasarımı etkili ise kurumunuz müşteri gözünde daha otoriter ve profesyonel olduğu algısı oldukça başarılı şekilde yönetilmiş olur. 

 • Kayseri Web Tasarım

  Redline Ajans Kayseri Web Tasarım olarak teknolojiyi yakından takip etmeyi ilke edindik. İşimize aşığız. Web Tasarım Firmaları arasında bizi öne çıkaran faktör tam olarak bu. Fikirlerinizi ve memnuniyetinizi önemsiyoruz istekleriniz beklentilerinizin en iyisini sunmaya özen gösteriyoruz

  "Web Tasarım Ajansı" olarak size hatırlatmakta fayda gördüğümüz husus ise web sitenizin mevcut iş yerinizden daha fazla önemli olduğudur. Web Tasarım sağlam bir altyapı ile hazırlanmış ise ciddi oranda müşteriyi işletmenize kazandırmış olacaksınız.

# Neler Söylediler ?